O nas

Problemy finansowe to duży ciężar, z którym nie musisz się już mierzyć. Superrata.pl pomoże ci je rozwiązać, a wszystko dzięki dopasowanym do twojej zdolności kredytowej pożyczkom ratalnym. Możesz Ci pożyczyć od 1000 do 6000 zł, co jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż kilka mniejszych chwilówek.

Przejrzystość

Superrata.pl to przejrzysta oferta, w której traktujemy klientów jak równorzędnych partnerów. Jasno przedstawiamy warunki umowy, nie ukrywając żadnych informacji. U nas nie spotkasz się z praktyką „drobnego druczku”. Udzielamy prostych i szybkich pożyczek, w których formalności ograniczyliśmy do minimum. Co najważniejsze, nasi klienci spłacający pożyczki w terminie, mają gwarancję stałego kosztu. Wszelkie dane dotyczące pożyczek znajdziesz na stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz dodatkowych szczegółów, skontaktuj się z profesjonalnymi doradcami z Biura Obsługi Klienta. Konsultanci czekają, aby rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc Ci wziąć pożyczkę, której zasady jasno naświetlą.

Zaufanie

Możesz nam zaufać, ponieważ pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy finansowe. Weźmiesz wygodną pożyczkę przez Internet według reguł, które będą dla Ciebie w pełni zrozumiałe. Szybko załatwisz formalności, nie martwiąc się ukrytymi kosztami. Chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Codziennie jesteśmy do Twojej dyspozycji, stale badając potrzeby oraz oczekiwania przychodzących do nas Klientów. Chcemy spełniać Twoje wymagania i skutecznie wspierać, kiedy jesteś w tarapatach finansowych. Każdy przypadek jest dla nas istotny, dlatego starannie przeanalizujemy Twoją sytuację i sprawnie udzielimy Ci pożyczki przez Internet.

Profesjonalna obsługa

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego zapewniamy im najwyższe etyczne standardy obsługi. Nie ma dla nas znaczenia czy po raz pierwszy korzystasz z naszych usług, czy już kiedyś brałeś jedną z naszych pożyczek. Każdy Klient jest dla nas priorytetem, dlatego cały czas zabiegamy o najlepszą jakość swojej pracy i zatrudniamy tylko profesjonalnych pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych Klientów cały czas się zmieniają, dlatego staramy się dotrzymać im kroku i spełniać ich oczekiwania. U nas będziesz czuć się pewnie oraz komfortowo.

 

Odpowiedzialność i bezpieczeństwo danych osobowych

Nasze pożyczki cechują się wygodą, szybkością oraz ograniczeniem formalności do minimum. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w Superrata.pl, będziemy wymagać od Ciebie tylko minimum informacji, aby móc przeprowadzić rzetelne badanie zdolności kredytowej. Ale to nie jedyne zalety, które nas wyróżniają – dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów, dlatego z najwyższą starannością przestrzegamy przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych. Dane są zabezpieczone przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym, przed ich zmianą, uszkodzeniem oraz zniszczeniem. Szereg procedur i procesów pomaga w ich skutecznej ochronie.