Pożyczka na remont mieszkania w 100% przez internet

Remont mieszkania zawsze oznacza dodatkowe wydatki. Jeśli nie jesteś w stanie pokryć ich z własnych środków, najlepszym rozwiązaniem może się okazać zaciągniecie pożyczki. Jeśli Ty również na dźwięk słowa pożyczka czujesz gęsią skórkę, a przed oczami masz już setki formalności i zaświadczeń, skomplikowane procedury, i długie oczekiwanie na weryfikację wniosku pożyczkowego, możesz odetchnąć z ulgą.

Na szczęście istnieją firmy, dzięki którym pieniądze otrzymasz już w 15 minut! Bez zbędnych formalności, konieczności dostarczania dokumentów i wypełniania skomplikowanego wniosku. Co ważne, aby zaciągnąć taką pożyczkę nie musisz nawet wychodzić z domu! Całą procedurę możesz zrealizować przez internet – szybko, sprawnie i wygodnie.

Dokąd po pożyczkę na remont?

Chcąc zapewnić sobie najwyższą jakość obsługi oraz ekspresową wypłatę środków, skorzystaj z oferty firmy Super Rata.

Klienci firmy cenią ją za ekspresową weryfikację wniosku i bardzo krótki czas realizacji przelewu. Korzystając z oferty Super Raty otrzymasz środki niezbędne „na już”. Taka pożyczka będzie więc doskonałym rozwiązaniem również wtedy, kiedy podczas remontu nagle zabraknie Ci niezbędnych materiałów czy akcesoriów budowlanych. Zaciągając szybką pożyczkę nie będziesz musiał czekać. Konieczne prace remontowe wykonasz sprawnie i efektywnie. Bez niepotrzebnych opóźnień.

Przeczytaj także: Kto ma lepszą ofertę? Bank czy instytucja pozabankowa?

Pożyczka w Super Rata – dla kogo?

Pożyczki oferowane przez Super Ratę umożliwiają sfinansowanie całkiem kosztownych inwestycji. Maksymalna kwota zobowiązania wynosi bowiem aż 6000 zł. Co ważne, nie musisz spłacić jej jednorazowo. Należność możesz rozłożyć na minimalnie 12, a maksymalnie 30 miesięcznych rat. Dzięki dużej elastyczności pożyczkodawcy dopasujesz wysokość rat do aktualnych możliwości finansowych.

O pożyczkę w Super Racie mogą starać się osoby, które ukończyły 21 r.ż. Nawet osoby bardzo młode mogą więc otrzymać niezbędne do sfinansowania swoich wydatków pieniądze. Górna granica wieku potencjalnego pożyczkodawcy to aż 80 lat, co daje szansę na zaciągnięcie pożyczki również seniorom. Potencjalny pożyczkobiorca powinien posiadać dowód osobisty, konto w banku, numer telefonu komórkowego oraz stały adres zamieszkania. W dzisiejszych czasach niemal każdy jest w stanie spełnić takie kryteria.

Wypełniając wniosek pożyczkowy konieczne będzie także wskazanie stałego źródła dochodu. W przeciwieństwie do wielu innych pożyczkodawców, Super Rata nie wymaga zaświadczeń o wysokości dochodów i jakichkolwiek innych dokumentów z zakładu pracy. Warunkiem otrzymania pożyczki jest pozytywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej. Pożyczkodawca sprawdza także bazy BIGInfo Monitora i Krajowego Rejestru Długów oraz Rejestry Dłużników Erif.

Super Rata – weryfikacja bez konta bankowego

Ogromnym walorem firmy jest możliwość weryfikacji danych pożyczkobiorcy bez konieczności realizacji przelewu weryfikacyjnego, co w przypadku większości firm pożyczkowych jest obecnie standardem. Pożyczka w Super Rata będzie więc znakomitym rozwiązaniem dla osób, które posiadają konto bankowe, ale nie mają na nim wystarczających do zrealizowania przelewu weryfikacyjnego środków.

Sprawdzanie danych potencjalnego pożyczkobiorcy odbywa się przez aplikację GroszConnect. Co ważne, nie musisz instalować aplikacji na swoim komputerze. Skorzystasz z niej na stronie internetowej firmy Super Rata. Aplikacja GroszConnect łączy się bezpiecznie z Twoim bankiem, porównując dane osobowe właściciela rachunku z danymi zadeklarowanymi we wniosku.

Przeczytaj także: Przelew weryfikacyjny. Co to jest i po co go dokonujemy?

Wcześniejsza spłata pożyczki

Zaciągając pożyczkę w firmie Super Rata będziesz mógł spłacić ją wcześniej. W dowolnym terminie, bez dodatkowych konsekwencji finansowych. Decydując się na zaciągnięcie pożyczki na raty w Super Racie, rzetelnie przeanalizuj własne możliwości finansowe. Nieterminowa spłata rat może stać się Rybczyzną mało przyjemnych konsekwencji.

Jeśli nie jesteś pewien, czy uda Ci się spłacać wysokie raty terminowo, zastanów się nad dłuższym okresem spłaty. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie, oszczędzając sobie i swoim najbliższym niepotrzebnego stresu i napięcia.